حمایت از جاب با ما

ما به دنبال کارآفرینان استثنایی هستیم

جاب با ما گروهی مردمی است که از ابتدا با تکیه بر جلب مشارکت‌های مردمی و انواع کمک‌های انسان‌ دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی متولد شده و اداره می‌شود. گسترش روز افزون حمایت‌های جاب با ما از زنان سرپرست خانوار و معلولین جسمی ، افزایش نیاز به این حمایت‌ها لزوم توجه به بخش جلب مشارکت جاب با ما و اهداف انسان دوستانه آن را بیشتر می‌کند. از این رو این بخش برای تسهیل فرآیند اهدای کمک نیکوکاران به زنان سرپرست خانوار و معلولین جسمی همواره تلاش می‌کند تا روش‌های مختلفی را برای اهدای کمک‌های مردمی به جاب با ما اتخاذ نماید که می‌توان به افتتاح دفاتر در نقاط مختلف، ایجاد چرخه توزیع محصولات این عزیزان در سراسرکشور و سیستم‌های پرداخت الکترونیکی اشاره کرد .

کلیه فعالیت‌های این بخش با تاکید ویژه بر اصل شفافیت و پاسخگویی صورت می‌پذیرد و هرکمکی در هر اندازه و نوعی، در جاب با ما جایگاهی والا دارد. بخش جلب مشارکت تلاش دارد منابع مالی لازم برای رسیدن به این هدف والا که در سایه حمایت جاب با ما هیچ زن سرپرست خانوار و معلول جسمی از فقر و ناتوانی در پرداخت هزینه زندگی، درمانده نخواهد کرد را با جلب مشارکت‌های مردم تامین کند.

برای تماس با بخش جلب مشارکت جاب با ما و کسب اطلاعات درباره روش های کمک به جاب با ما و در صورت تمایل به مشارکت در حمایت از زنان سرپرست خانوار و معلولین جسمی با شماره 242-9999-0913 تلفن جلب مشارکت جاب با ما تماس حاصل فرمایید.

شما خیر گرامی میتوانید با شماره گیری کد #91399*97*788* از این طرح حمایت نمایید.